Jakie typy nieruchomości sprzedaje DOMKO?

 

Reprezentujemy domy i apartamenty o różnej wielkości w obu obszarach miejskich oraz wiejskich. Z tańszej puli mieszkań możemy zaoferować małe mieszkanie w bloku; droższe mieszkania znajdują się zazwyczaj w centrum i mogą posiadają ogródek bądź taras na dachu. Jeśli marzysz o większej rezydencji, również znajdziemy Ci wymarzony dworek.

Oferujemy mieszkania zarówno do remontu oraz gotowe do użytkowania, oddane pod klucz. W swojej ofercie proponujemy klientom pomoc w zaprojektowaniu własnego mieszkania, stworzenia projektu 3-D. Jeśli zdecydujecie się na zakup nieruchomości, konsultację architektoniczną dostaniecie Państwo od nas w prezencie.

Ile kosztują nieruchomości oferowane przez DOMKO?

 

Cena nieruchomości związana jest z metrażem oraz lokalizacją obiektu. W naszej ofercie proponujemy Państwu nieruchomości już od €75,000.

Czy DOMKO zajmuje się również wynajmem mieszkań?

 

DOMKO nie zajmuje się wynajmem mieszkań. Naszym głównym celem jest sprzedaż gotowych mieszkań pod klucz, utrzymanych na wysokim poziomie. Ponieważ otrzymujemy bardzo wiele zapytań o wynajem, podjeliśmy wspłpracę z agencją Ahuys Makelaars, która pomaga znaleźć naszym klientom odpowiednie mieszkanie pod wynajem. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem.

Czy sprzedajecie mieszkania na obszarze całej Holandii?

 

Odremontowane,nowoczesne mieszkania gotowe do zamieszkania oferujemy jedynie w Rotterdamie. Istnieje możliwość zorganizowania remontu dla klienta poza obszarem Rotterdamu. W tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem.

Czy DOMKO pobiera opłaty za konsultację?

 

 

 

Każda konsultacja w naszym biurze jest darmowa. Rachunek wystawimy Ci dopiero po zakupie mieszkania.

Czy Twoje ogłoszenie są widoczne na portalach internetowych?

 

 

Większość mieszkań z naszej oferty znajduje się na stronie przeglądarki internetowej FUNDA www.funda.nl. Projekty, które są w trakcie realizacji dostępne są jedynie na stronie internetowej naszego biura.

Na czym polega zakup mieszkania do remontu, ktory będzie przeprowadzony przez DOMKO?

 

Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup mieszkania do remontu, dostaniecie nowe mieszkania na najwyższym poziomie. Odbędziemy konsultację aby zrozumieć Państwa potrzeby i wspólnie stworzymy projekt mieszkania odpowiadający Państwa gustom. Każda oferta zawiera nową instalację elektryczną, nową kuchnię wraz ze sprzętem AGD oraz nową łazienkę, która mieści się w Państwa budżecie. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Co oferujecie w momencie zakupu nieruchomości?

 

 

„Zadowolony klient to szczęśliwy klient” – to nasze motto. Jeśli zdecydujesz się na zakup mieszkania z DOMKO, przeprowadzimy Cię przez cały proces od poczatku do końca. Znajdziemy ofertę spełniającą Twoje wymagania, wynegocjujemy cenę, przeprowadzimy konsultację architektoniczną, zadbamy o kredyt i wszelkie niezbędne ubezpieczenia oraz będziemy z Tobą u notariusza. Po otrzymaniu kluczy do „własnego M” pomożemy załatwić Ci pozostałe formalności związane z umową z dostawcą energii elektrycznej, prądu, aplikacją o dodatek mieszkaniwoy (Huursubsidie) itd.

DOMKO W LICZBACH

0
Zadowolonych klientów
0
Kilogramy gruzu po remontach
0
Euro w inwestycjach

Nadal nie jesteś pewien?

Innowacyjne rozwiązania dla Ciebie i Twoich bliskich

KONTAKT