Co oferujemy klientom:

Oszczędność czasu

Wszystkie sprawy rozwiążemy za Ciebie. Nie musisz już tracić czasu w bezowocnym poszukiwaniu mieszkania. Zrobimy to lepiej i szybciej.

Doradztwo i profesjonalną obsługę

Dzięki doświadczeniu w branży nieruchomości, doradzimy lokalizację nieruchomości oraz odpowiednio zaadaptujemy przestrzeń, tak aby było jak najbardziej komfortowo.

Najniższą cenę bez pobranej prowizji

W przypadku znalezienia tańszej oferty – daj nam o tym znać. Wynegocjuj swoje warunki!

Przykładową aranżację wnętrz

W ramach naszych prac otrzymasz koncepcję i projekt wnętrz w swoim nowym mieszkaniu.

Doradztwo hipoteczne

Pomożemy i doradzimy w jakim banku skorzystać z oferty kredytowej na zakup mieszkania. Stale analizujemy rynek, zapewniając najkorzystniejsze oferty.

Jakość teraźniejszości stanowi o jakości życia.

Jack Kornfield

Wszystko w ojczystym języku

Myślimy o polskich klientach

Powstaliśmy z myślą o polskich klientach, którzy poszukując mieszkania w Holandii nie mają dostatecznej wiedzy na temat obowiązujących zasad dotyczących zakupu własnego mieszkania czy możliwości finansowania hipotecznego. Chcieliśmy również wyjść na przeciw problemowi nieuczciwego traktowania polskich klientów takich jak niepełna udzielona informacja czy obciążanie dodatkowymi kosztami za usługi, które powinny być darmowe, jak na przykład otworzenie konta w banku itp. Z nami znajdziesz odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania w ojczystym języku.

Mieszkania pod klucz

Zobacz sam!

Propozycja wykończenia wnętrz „pod klucz” powstała w odpowiedzi na coraz częstsze zapotrzebowanie Klientów na lokale gotowe do zamieszkania, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek prac remontowych.

Dzięki temu możecie Państwo zaoszczędzić czas, który dotychczas poświęcaliście na wyszukiwanie najtańszej oferty materiałów budowlanych, odpowiednich elementów wykończenia swojego mieszkania, osobistego przeprowadzenia remontu bądź poszukiwanie ekipy i kontrolowanie postępu prac.

W ramach poszczególnych standardów proponujemy różnorodne materiały oraz rozwiązania, które pozwolą na uzyskanie ciekawych efektów aranżacyjnych. Każdy z Państwa z całą pewnością wybierzecoś dla siebie.

Zaprojektuj własne mieszkanie

Wykonaj własną wizję

Wielu naszych klientów chce kupić mieszkanie mając niewielką zdolność kredytową oraz brak środków własnych na remont. Jak wiadomo, banki nie bardzo chcą udzielać finansowania na remont domu, więc klienci rezygnują i w dalszym ciągu spłacają hipotekę komuś innemu myśląc, że kupno własnego mieszkania jest dla nich niemożliwe.

Nic bardziej mylnego! DOMKO pomoże państwu w procesie zostania właścicielem wymarzonego mieszkania. Sprawdzimy Państwa zdolność kredytową, wraz z naszym architektem znajdziemy mieszkanie do remontu oraz wspólnie je zaprojektujemy.

W naszej ofercie oferujemy podstawową aranżację wnętrz aby uzmysłowić Państwu potencjał danego mieszkania oraz możliwość proponowanych zmian. Wykorzystując różnie kolory mebli i wyposażenia możemy zaprojektować dla Państwa zabudowę kuchni, sypialni, garderoby pokoju dziennego, łazienki i innych pomieszczeń domowych co daje dobry pogląd na przyszłą realizację.
Na podstawie przygotowanych pomiarów przygotowujemy kształt pomieszczenia, a następnie nanosimy poszczególne meble na zdefiniowaną powierzchnię. Tak przygotowaną aranżację przedstawiamy klientowi.

Po zaakceptowaniu planu przez klienta, wykonamy remont mieszkania mieszcząc się w budżecie.

Korzystając z tego systemu jesteście Państwo zwolnieni z opłat za pośrednictwo maklerskie.

Napisz do nas

Projekty na miarę Twoich potrzeb!

KONTAKT